Firma Hollywood Art- rámovanie obrazov bude tento rok oslavovať svoje 30-e narodeniny a mi vás pozývame, aby ste ich oslavovali s nami! Medzi 1.7. a 8.7. nás navštívte v našej kamennej predajni na Miletičovej 69, kde pri zarámovaní zákazky nad 30 € dostanete nie len 10% – nú zľavu, ale aj originálne dielo zo Slovenskej dielne. Oslavujte s nami!

 Keď sme v roku 1993 zakladali firmu Hollywood Art, nevedeli sme čo všetko nás čaká. Začínali sme, ako malá rodinná firma, ktorá ponúkala svoje služby z malého garáža za domom. Za 30 rokov sme toho prežili naozaj vela! Mali sme možnosť otvoriť showroomy po celej Bratislave, ponúkať naše služby po celom západnom Slovensku, otvorili sme eshop, vďaka ktorému vám vieme ponúknuť širokú škálu našich služieb online! Svet sa zmenil, a mi sme sa zmenili s ním no jedna vec sa nikdy nezmenila, naša láska k umeniu!

Už je to dlhoročná tradícia u nás, že vám prinášame dielo od talentovaného umelca, ako dar. Táto naša tradícia sa začala pred  10-imy rokmi, keď sme vám po prvý krát priniesli diela od Martina Augustína.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by HollywoodArt rámovanie obrazov (@ramovanie_bratislava)

Odvtedy prebehlo veľa rokov, a mi sme medzi inými mali možnosť vás oboznámiť s dielami rôznych talentovaných umelcov, ako Beáta Méry, Andrej Augustín, Martin Augustín, Andrej Smolák, Darina Berková a ďalší.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by HollywoodArt rámovanie obrazov (@ramovanie_bratislava)

Posledné roky sme sa spojili s návrhárkou a grafičkou Anita Virág, a prinášame vám jej jedinečný uhol pohľadu. Tieto posledné roky ste mali šancu vyzdvihnúť jej grafické tričká, ktorými bojovala proti domácemu násiliu, alebo jej farebné textílie vo forme gumičiek do vlasov, ktoré sa inšpirovali príbehmi našich predkov.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by by Anita Virág • sustainable fashion that is not boring! (@awaclothes)

Tento rok sa vrátime ku našim koreňom keďže Anita nám pripravila jedinečné maľby inšpirované ľudovými piesňami, ktoré jej spievala jej mama, Ildikó Virágová, zakladateľka našej firmy.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by by Anita Virág • sustainable fashion that is not boring! (@awaclothes)

Preto k našim 30-tym narodeninám vám budeme rozdávať maľované kytice s melodickou inšpiráciou.

Tieto ručne maľované obrazy môžete vyzdvihnúť pri zarámovaní zákazky nad 30€ v našej kamennej predajni na Miletičovej 69. Tieto darčeky a 10%-nú zľavu dostanete od 1.7. do 8.7. 2023