NAŠE SLUŽBY

Chcete si dať zarámovať niečo nezvyčajné? Alebo to chcete mať extrémne rýchlo, či nemáte čas odniesť obrázok k nám do obchodu? Využite naše služby naplno!

RÁMOVANIE HOKEJOVÝCH DRESOV

Máte obľúbený športový dres, ktorý si chcete dať zarámovať? Tak ste na dobrom mieste! Rámovanie športového textilu sme vylepšovali 25 rokov a teraz už môžeme povedať, že je to našou špecialitou! Ak neviete ako na to pozrite si naše zarámované dresy pre inšpiráciu!

EXPRESNÉ RÁMOVANIE

Potrebujete obraz zarámovať rýchlo a kvalitne? Využite naše služby expresného rámovania a majte váš obraz hotový už do 24 až 48 hodín.

FULL SERVIS

Ak máte obraz, ale nemáte čas na ich zarámovanie, využite našu službu full servisu a my k vám prídeme, poradíme, zákazku odnesieme a zarámovaný obraz k vám doručíme!

BUĎTE PRI TOM

Máte dielo, ktoré si nechcete pustiť z očí? Dohodnite sa s nami termín na osobné rámovanie a sledujte nás kým sa vaše dielo rámuje. Zarezervujte si termín u nás!

3D RÁMOVANIE

Naša špecialita! Chcete si dať zarámovať niečo trojrozmerné? Tričko, plyšák, husle, sošku, meč? My vám to zarámujeme! Inšpirujte sa dielami ktoré sme vytvorili.

DONÁŠKA

Po vyhotovení vašej zákazky sa hotové obrazy odnesú na miesto vyzdvihnutia, najčastejšie do obchodu, kde ste zákazku zadávali. Ak náš obchod nemáte po ceste a nemáte čas vyzdvihnúť si zákazku, poskytujeme službu odvozu zákazky priamo k vám.