Už viac ako 25 rokov sa venujeme zákazkovému rámovaniu a za tie roky sa toho veľa zmenilo.

Našou prácou bolo nielen samotné rámovanie, ale aj vyhľadávanie nových, efektívnych spôsobov rámovania.

Na začiatku sme mali jeden kamenný obchod, kde ste si mohli prísť zadať zákazku a vyzdvihnúť si obrázok o týždeň. Časom sme si vybudovali systém zberní v mestských častiach a v blízkosti Bratislavy, kde ste mohli odovzdať vaše objednávky v blízkosti vášho domova.

Neskôr, s vývojom internetu, sme otvorili naše brány e-mailovým objednávkam a nášmu e-shopu. E-shop, ktorý sme otvorili pred rokom ponúka hotové rámiky podľa výberu. Neustále pracujeme na nových spôsoboch, ako priniesť rámovanie do vašich domovov. Časy a vaše požiadavky sa menia a my sa meníme s nimi. Preto sme sa po dlhom čase rozhodli vrátiť sa k našim koreňom a zavrieť našu prevádzku v OC Galéria Tesco na Lamačskej ceste. Rozhodli sme sa, že chceme ďalej rozvíjať našu internetovú ponuku a náš základný obchod na Miletičovej 69.

Kto nás pozná, vie, že kladieme dôraz na osobné stretnutia. Naša predajňa na Miletičovej je už otvorená vyše 10 rokov, no predtým sme sídlili na Mierovej, kde sme vám so zákazkami pomáhali 15 rokov.

Aj keď časy sa menia, naša kvalita ostáva navždy. Naši zákazníci sú pre nás najdôležitejší – v obchodoch sa s vami vieme spojiť a pomôcť s výberom. Máme tu vyše 500 vzoriek líšt z Poľska, Talianska, Česka, taktiež široký výber paspárt a skiel a hlavne vám vieme poskytnúť odbornú pomoc. Naše predavačky, pani Zdenka a Katka, vám rady poradia a ukážu nové spôsoby rámovania, a keď sa vám pošťastí, môžete stretnúť našu zakladateľku pani Virágovú, ktorá sa objavuje v obchode každý deň a rada poradí z osobnej skúsenosti ?

Na Miletičovej sme otvorení aj v sobotu do 12:00, taktiež každú stredu budeme otvorení do 20:00, takže sa k nám už nemusíte ponáhľať.

Nový rok prináša nové zmeny, pripravujeme vám nové zaujímavé možnosti, no naša lojalita sa k vám nemení. Sme tu pre vás aj v roku 2019!

 

Navštíviť predajňu