Chcete si dať zarámovať hokejový, futbalový, alebo iný športový dres, ale neviete ako?  Inšpirujte sa rôznymi príkladmi zarámovaných dresov z našej dielne.

Všetky typy hokejových a športových dresov sa dajú zarámovať a to buď samostatne, alebo s nápisom, s fotkami, s farebnou paspartou, s jedným rámom, alebo viacerými. Vašej kreativite sa medze nekladú. Ak neviete ako na to, tu je pár príkladov našich zarámovaných dresov.

Každý dres sa rámuje s obyčajným, alebo plexisklom. Dresy sa našívajú na podklad, alebo z vnútra do rámu. Dresy NELEPÍME, ani inak neznehodnocujeme dresy! Cena zarámovania záleží od veľkosti výsledného obrazu, od ceny lišty a od ceny skla. 

Vytiahnutý dres, našitý na bielu paspartu- najčastejší typ rámovania športového odevu, pri ktorom dres je opatrne poupravovaný a našitý na podklad buď spredu, alebo zo zadu.

Dvojitý, alebo trojitý rám – Chcete zvýrazniť farebnú kombináciu dresu? Vyberte si dva- tri rámy rôznych farieb a kombinujte si ich podľa vášho vkusu. Pozor! pri výbere rámov dbajte na kompatibilitu, rámy s rovnakým profilom sa ľahšie kombinujú!

S farebným podkladom– máte svetlý dres a na bielom podklade by nevynikol? Vyberte si farebný podklad podľa vášho vkusu. Svetlý textil na čiernom podklade vynikne najviac, kým tmavší na bielom.

S fotkou, s nápisom – k dresu je možné priložiť fotku, gravírovaný nápis, alebo aj medailu.

Trojrozmerné rámovanie – ak chcete vzácny dres zarámovať špeciálne, ponúkame napríklad aj možnosť vkladania dresu. V tomto prípade je vytvorené okienko do ktorého je dres vkladaný, dres je orámovaný nie len samotným čiernym rámom, ale aj dvojitou paspartou. Pod dres je umiestnená fotografia, gravírovaná vizitka a hokejová karta.

Medzi dve sklá – Máte vzácne podpisy z obidvoch strán dresu? Zarámujte si ich medzi dve sklá. Keď sa chcete pozerať na váš poklad z obidvoch strán, môžete si dať dres zarámovať obojstranne ( v tomto prípade sa dá obraz otáčať a zavesiť z obidvoch strán), alebo jednostranne ( v tomto prípade objekt bude medzi dvoma sklami, budete sa môcť dívať na obe strany)

Viacero dresov – nakombinujte si viac dresov do jedného obrazu.

Poskladaný textil – tenšie dresy sa často skladajú. Skladané dresy sa dajú zarámovať podobne, ako hore spomenuté dresy, výsledný obraz však bude menší a tým cena sa môže znížiť.

Neexistuje dres, ktorý by sme nedokázali zarámovať! Ak máte iné nápady, ktoré sme tu nespomenuli, kontaktujte nás a spolu navrhneme rámovanie vášho textilu. Alebo už presne viete čo chcete? Vypýtajte si cenovú ponuku. Ak by ste mali iné športové objekty na rámovanie, pozrite si článok o rámovaní objektov.

Vypýtajte si cenovú ponuku
    Spoločnosť Ing. Virágová Ildiko – Hollywood Art s.r.o. spracúva Vaše osobné údaje (meno, e-mail) iba za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Prístup k údajom budú mať len oprávnené osoby a počas ich uchovávania bude primeraným spôsobom chránená integrita a dôvernosť týchto údajov a nebudú ďalej poskytnuté tretím stranám. Vaše osobné údaje budú uchovávané po dobu plnenia/vybavovania požiadavky. Požiadať o export alebo výmaz údajov môžete prostredníctvom e-mailu na info@ramovanie.sk

    Viac o Ochrane osobných údajov.