Každý z nás má doma objekty, ktoré si zaslúžia špeciálnu pozornosť a chceme si ich uchovať tak, aby nám neustále pripomínali príjemné okamihy. Ak sa však rozhodnete pre zarámovanie svojho obľúbeného obrazu, rodinnej fotografie alebo spomienkového predmetu je dôležité obrátiť sa na tých správnych odborníkov, ktorí vám vedia dať profesionálne rady a odvedú kvalitnú prácu. Prečo by ste sa mali rozhodnúť pre rámovanie práve u nás?

1. Sme malá rodinná firma s dlhoročnou tradíciou.

Nazbierané a rokmi osvedčené znalosti a skúsenosti s profesionálnym rámovaním sú naším rodinným striebrom. Ponúkame individuálny prístup ku každému jednému kusu a precíznu prácu s viac ako 25 ročnou tradíciou.

2. Používame až 7 rôznych spôsobov lepenia.

Každú zákazku posudzujeme individuálne. Na základe profesionálneho posudku určíme ten správny spôsob lepenia, presne pre vás.

3. Certifikované materiály sú našou zárukou kvality a dlhej životnosti.

Rámovanie je predovšetkým o uchovaní okamihov a predmetov, ku ktorým má náš zákazník citový vzťah. Či už ide o menšie fotorámiky, alebo veľké rámy na obrazy, kvalita každého kusu a materiálu je veľmi dôležitá. Pracujeme len s certifikovaným drevom, ktoré má dlhú životnosť a pochádza z ekologických zdrojov.

4. Kvalitné pásky

Pri rámovaní obrazov používame kvalitné pH neutrálne archivačné a obojstranné lepiace pásky, ktoré sú modernou alternatívou mechanického spájania. Pásky s ktorými pracujeme sú pevné, odolné, ľahké a šetrné k lepenému materiálu.

Zarámované podpisy slávnych ľudí - Charlie Sheen, Jimmy Hendrix, Rolling Stones
Zarámované podpisy slávnych ľudí – zľava Jimi Hendrix a Noel Redding, Rolling Stones a Charlie Sheen

5. Ponúkame expresné rámovanie už do 24 hodín

Ak hľadáte darček na poslednú chvíľu alebo sa vám podarilo rozbiť obľúbený rám v domácnosti, obráťte sa na nás. Vašu zákazku vybavíme aj v expresnom čase a váš zarámovaný obraz dostanete hotový rýchlo, no kvalitne zároveň.

6. Pri rámovaní plátna používame šetrnejšiu metódu

Plátno najskôr napíname a potom rámujeme tak, aby sme váš obraz chránili pred poškodením a zachovali aj možnosť prerámovania. Základom tejto metódy je najskôr preniesť plátno pred vsadením do rámu na pevný podklad-blindrám. Nelepíme ho, ani neuchytávame klinčekmi priamo do rámu.

7. 3D rámovanie

Požiadavky na rámovanie sa už dávno netýkajú len 2D objektov, ale aj rôznych trojrozmerných predmetov. Pracujeme s modernými technológiami, vďaka ktorým vieme zarámovať takmer všetko tak, aby sme vyhoveli špecifickým želaniam každého zákazníka. Technika 3D rámovania štýlovo uchová vaše spomienkové predmety, starožitnosti, hokejové dresy, mince alebo modely.

Chcem zarámovať obraz