NÁŠ PRÍBEH

Sme malá rodinná firma, ktorá sa zaoberá zákazkovým rámovaním už od roku 1993. Sme tu preto, aby sme splnili vaše požiadavky a zarámovali diela podľa vašich predstáv.

Ak si nájdete niečo, čo sa vám dostatočne páči na to, aby ste si to zavesili na svoju stenu, či už je to umelecké dielo, rodinná fotografia, hokejový dres obľúbeného hráča alebo dielo vašich detí, zaslúži si, aby bol zarámovaný v ráme, ktorý podporí váš obraz a spríjemní interiér.

NAŠA PREDAJŇA

Navštívte nás na Miletičovej 69 a vyberte si z našej širokej ponuky. Máme tu pre vás pripravené vzorky vyše 500 rámov. S výberom vám pomôžu naše odborníčky, ktoré vám poradia nielen s výberom rámu, ale ukážu vám aj selekciu paspárt a typy skiel. Pomôžeme vám vybrať si pre váš obraz tú najvhodnejšiu kombináciu!

NAŠA DIELŇA

Po odovzdaní vašej zákazky sa obrazy prenášajú do našej dielne. Každý jeden obrázok sa pripravuje po jednom. Rámujeme nielen obrazy, grafiky, fotografie, puzzle, výšivky ale aj hokejové a iné dresy, kroje, rôzne 3D predmety ako husle, plyšových mackov, meče, sošky, mince, šálky, poháre… Kreativite sa medze nekladú!

NAŠA KVALITA

Už dlhé roky testujeme rôzne druhy drevených a kovových rámov, aby sme si mohli pre váš domov vybrať tie najkvalitnejšie. Popri dlhej životnosti dreva je pre nás veľmi dôležité, aby drevo pochádzalo z ekologických zdrojov, preto tiež predávame rámy s SFC a PEFC certifikátmi.

NAŠA RODINA

Firmu zakladala Ing. Ildikó Virágová v roku 1993, odvtedy prešlo 25 rokov a malá ramáreň sa stala našou rodinou. Za 25 rokov sme si vybudovali štýl a kvalitu rámovania, ktorú dodržiavame aj dodnes, kým nám mladá generácia prináša nové možnosti, novú silu. Spoločnými silami sa snažíme a stále sa obnovujeme, aby sme mohli vždy uspokojiť vaše očakávania. Náš tím je tu vždy pre vás, aby sme spoločne našli to najvýhodnejšie riešenie!

Pracovné miesto na predajni Miletičova 69

Hľadám komunikatívnu ženu v preddôchodkovom veku na TPP (5€ v čistom/hod) alebo čerstvú dôchodkyňu na brigádu (4€ v čistom /hod).

Kontakt : 0905650201 


    Spoločnosť Ing. Virágová Ildiko – Hollywood Art s.r.o. spracúva Vaše osobné údaje (meno, e-mail) iba za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Prístup k údajom budú mať len oprávnené osoby a počas ich uchovávania bude primeraným spôsobom chránená integrita a dôvernosť týchto údajov a nebudú ďalej poskytnuté tretím stranám. Vaše osobné údaje budú uchovávané po dobu plnenia/vybavovania požiadavky. Požiadať o export alebo výmaz údajov môžete prostredníctvom e-mailu na info@ramovanie.sk

    Viac o Ochrane osobných údajov.