Ako sa to stalo?

Spoločnosť Hollywood Art je malá rodinná firma, ktorá sa zaoberá zákazkovým rámovaním. Keď sme firmu v roku 1993 zakladali, nečakali sme, že sa rozrastie a stane sa z nej celoslovensky známa firma. Od začiatkov sa toho veľa zmenilo, priniesli sme nové technológie, materiály a ručné techniky.

Naším cieľom je vniesť do slovenských domovov nový štýl rámovania a ukázať, že zarámovať môžeme všetko, čo nám prináša radosť. Naše spomienky nemusia byť prístupné len na sociálnych sieťach – prečo by nemohli visieť u nás na stenách? Prečo si kupovať tuctové maľby, keď si môžeme zavesiť na stenu prácu domácich umelcov?

Ku každému obrazu pristupujeme inak, každý obraz chceme zarámovať tak, aby vystihoval svojho majiteľa. Chceme našim zákazníkom čo najviac uľahčiť proces rámovania, a čo najviac pomôcť pri výbere rámov. Preto ponúkame služby ako poradenstvo, expresné rámovanie, donášku alebo rámovanie vo vašej prítomnosti.

Ako to robíme?

Poradíme

Perfektný rám sa niekedy vyberá veľmi ťažko. V našich predajniach pracujú odborníčky, ktoré vám s radosťou poradia.

Rámujeme s pozornosťou

Z našich obchodov sa v špeciálnych doskách na umelecké diela premiestňujú vaše kúsky do našej dielne v Podunajských Biskupiciach. Tu sa rámujú v rukách našich odborníkov technikou, ktorú zdokonaľujeme už vyše 25 rokov.

Sledujte nás

Ak sa chcete stať súčasťou procesu rámovania, môžete sa s nami podeliť o zážitok a byť pri zarámovaní vášho diela.

Donesieme

Po vyhotovení vašej zákazky sa hotové obrazy odnesú na miesto vyzdvihnutia, najčastejšie do obchodu, kde ste zákazku zadávali. Ak náš obchod nemáte po ceste a nemáte čas vyzdvihnúť si zákazku, poskytujeme službu odvozu zákazky priamo k vám. V rámci Bratislavy je dovoz zdarma!

Čas sa kráti

Využite naše služby expresného rámovania a majte váš obraz hotový už do 24 až 48 hodín.

Čas sú peniaze…

To predsa všetci vieme! Keď máte obrazy, no nie čas na ich zarámovanie, ochotne k vám prídeme, poradíme, odnesieme vaše dielo a donesieme vám zarámovaný obraz až domov.

Naša kvalita

Už dlhé roky si testujeme rôzne druhy drevených a kovových rámov, aby sme si mohli vybrať tie najkvalitnejšie pre váš domov. Popri dlhej životnosti dreva je pre nás veľmi dôležité, aby drevo pochádzalo z ekologických zdrojov, preto predávame tiež rámy s SFC a PEFC certifikátmi.

Chcete nemožné?

To pre nás neexistuje, my sa z toho až priam tešíme. Prineste nám tie najrôznejšie predmety a my vám z toho spravíme dielo na stenu. Chceme vaše vzácnosti uchovať čo najdlhšie!