NAŠE SLUŽBY

Chcete si dať zarámovať niečo nezvyčajné? Alebo to chcete mať extrémne rýchlo, či nemáte čas odniesť obrázok k nám do obchodu? Využite naše služby naplno!

Poďme na to!

EXPRESNÉ RÁMOVANIE

Potrebujete obraz zarámovať rýchlo a kvalitne? Využite naše služby expresného rámovania a majte váš obraz hotový už do 24 až 48 hodín.

Ukáž adresu

FULL SERVIS

Ak máte obraz, ale nemáte čas na ich zarámovanie, využite našu službu full servisu a my k vám prídeme, poradíme, zákazku odnesieme a zarámovaný obraz k vám doručíme!

Chcem sa informovať

BUĎTE PRI TOM

Máte dielo, ktoré si nechcete pustiť z očí? Dohodnite sa s nami termín na osobné rámovanie a sledujte nás kým sa vaše dielo rámuje. Zarezervujte si termín u nás!

Rezervácia termínu

3D RÁMOVANIE

Naša špecialita! Chcete si dať zarámovať niečo trojrozmerné? Tričko, plyšák, husle, sošku, meč? My vám to zarámujeme! Inšpirujte sa dielami ktoré sme vytvorili.

GALÉRIA

DONÁŠKA

Firmu zakladala Ing. Ildikó Virágová v roku 1993, odvtedy prešlo 25 rokov a malá ramáreň sa stala našou rodinou. Za 25 rokov sme si vybudovali štýl a kvalitu rámovania, ktorú dodržiavame aj dodnes, kým nám mladá generácia prináša nové možnosti, novú silu. Spoločnými silami sa snažíme a stále sa obnovujeme, aby sme mohli vždy uspokojiť vaše očakávania. Náš tím je tu vždy pre vás, aby sme spoločne našli to najvýhodnejšie riešenie!